środa, 10 października 2012

Konkurs z dietę oczyszczającą i dodatkowa nagroda!!


Kochani chciałam Wam przypomnieć o trwającym konkursie z dietą oczyszczającą, gdzie do wygrania są naprawdę ciekawie napisane książki na temat diet i odchudzania.
Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.
By zmotywować Was bardziej dodaję nagrody dodatkowe:  
książkę A. Former INTELIGENTNE ODCHUDZANIE":
"Książka Aleksandry Former pozwoli Ci usystematyzować i skorygować własne informacje oraz sądy na temat diety, powodów i metod odchudzania, a także przyczyn powstawania otyłości. Dowiesz się, jak zidentyfikować i zaspokajać potrzeby, które niekoniecznie mają cokolwiek wspólnego z głodem, a które regularnie "zajadasz", nie próbując nawet poradzić sobie z nimi w bardziej racjonalny sposób. Odkryjesz, jak obrać i utrzymać właściwy kurs, co zrobić, gdy najdzie Cię wilczy głód, i jak kontrolować emocje, by cieszyć się w końcu szczupłą sylwetką, a przy okazji zyskać równowagę życiową. Jeśli masz dosyć emocjonalnej huśtawki i efektu jo-jo, musisz koniecznie sięgnąć po tę pozycję."

oraz książkę "Sto pomysłów na diety i szczupłą sylwetkę".


Tutaj krótki opis książki:
"Szczupli, sprawni i zdrowi! Ta książka powinna znaleźć się w biblioteczce wszystkich tych, których marzeniem jest szczupła sylwetka. Nasze diety pomogą w szybkim pozbyciu się zbędnych kilogramów i długotrwałym utrzymaniu pożądanej wagi. A na dodatek zadbają o twoje zdrowie i urodę. Do wyboru przedstawiamy 100 diet od A jak adwent do Ż jak żelazo. Dla ułatwienia wyboru każda dieta została krótko scharakteryzowana, a jadłospis rozpisany na 5 dni. Ponadto obok przepisów zamieszczona jest lista niezbędnych zakupów i rady ułatwiające przyrządzanie posiłków."

Te  książki trafią do osób, które przyślą największą ilość propozycji na dietę oczyszczającą i jej poszczególne dni.
Reszta zasad pozostaje bez zmian czyli dieta musi być zdrowa i racjonalna.


Serdecznie zapraszam do zabawy i dodawania swoich wpisów.

2 komentarze: