piątek, 5 października 2012

SUPER KONKURS z "odchudzającymi książkami" !W końcu pora na obiecany KONKURS!
Tym razem konkurs związany z dietą oczyszczającą, gdzie do wygrania są rewelacyjne "odchudzające książki" (ufundowane przeze mnie) oraz zapas mineralnej wody leczniczej Franciszek, która przyspiesza trawienie i wspomaga przemianę materii od Uzdrowiska Wysowa.

Laureat konkursu otrzyma 2 wspaniale wydane i mądrze napisane książki:
1. R. Chojnacka, W.Ratkowska "Sylwetka pod kontrolą" - w książce znajdziecie porady dotyczące zdrowego odżywiania, jadłospis dla osób w różnym wieku w układzie rocznym - od wiosny do zimy, przepisy pozwalające jeść smakołyki i utrzymać doskonała figurę,wskazówki trenera fitness oraz ćwiczenia modelujące sylwetkę i pozwalające utrzymać dobrą formę.

2. S.Ploog "Dieta na 1 dzień tygodnia" . Książka zawiera 10 wypróbowanych i urozmaiconych kuracji poniedziałkowych na schudnięcie i utrzymanie szczupłej sylwetki.

Jeżeli na konkurs wpłynie dużo ciekawych zgłoszeń (dla mnie dużo to powyżej 100) to rozważę możliwość przydzielenie dodatkowych nagród :)

Zasady:
1. Zaproponuj 1 dniowe menu diety oczyszczającej - możesz skorzystać z propozycji jadłospisu przygotowanego przeze mnie w poście Dieta Oczyszczająca lub zaproponować własny, autorski sposób na dietę oczyszczającą.
Warunek jest jeden - ma być zdrowo i racjonalnie :)
2. Można zgłaszać dowolną ilość wpisów - wszystkie będą brane pod uwagę.
Propozycje nadesłane w formie linków do gotowych, archiwalnych postów na zasadzie: kopiuj-wklej nie będą brane pod uwagę.
3. Propozycje można wpisywać w komentarzach do posta Dieta Oczyszczająca lub wysyłać mailem na adres: pomidoribazylia@gmail.com
4. Konkurs trwa tyle co moja propozycja diety: 10 dni do niedzieli 14.10. godz.23:59
4. Finalistów wybiorę razem z przedstawicielką Wysowianki, a wyniki ogłoszę w poniedziałek 15.10

Będzie Nam miło jeśli polubicie na Facebooku profil  Pomodoro e Basilco (nie mogę już zmienić nazwy) oraz Wysowianki,  ale nie jest to warunkiem koniecznym.

Powodzenia i do dzieła :)

7 komentarzy: